O NÁS

O nás

Půjčovna a prodej

svatebních a společenských šatů

Svatební salón San Verità nabízí svatební značkové šaty zejména od značek ENZOANI, KELLY STAR, BENJMANI ROBERTS, FARLETTA aj. Nabízíme velkou rozmanitost střihů a materiálů aby si u nás vybrala opravdu každá nevěsta.

Ceny půjčovného jednotlivých modelů jsou velmi rozdílné a pohybují se od 4.000,- Kč do 9.800,-Kč. U každého modelu jsou uvedeny dvě ceny a to půjčovné / prodej.

Ve společenských šatech máme bohatou nabídku barev, střihů a stylů od elegantních plesových šatů až po jedinečné barevné maturitní šaty a extravagantní večerní róby. Půjčovné se pohybuje od 500,- do 3.800,- Kč. U každého modelu jsou uvedeny dvě ceny a to půjčovné / prodej.

Náš salon nabízí také služby profesionální vizážistky, to znamená, že se postaráme kompletně o Vaše šaty - vlasy - make up. Pokud Vám šaty zcela nepadnou nabízíme úpravu na míru, dále dovoz šatů do domu, prodej doplňkového zboží aj.


MARCELA LÉBLOVÁ

Majitelka & Manažerka

Svatební salon je pro mě splněným snem. Svým klientkám mohu poskytnout individuální přístup v přátelké atmosféře.

Nikam nespěchat a dát každé ženě to co chce je pro mě základ úspěšného podnikání. 

Kvalita nabízeného zboží, zámecký styl interiéru, káva či sklenka sektu... to vše je pro nás samozřejmostí.

Osobní motto: "Nepřemýšlej, co se stane v budoucnosti, nemysli na to, co bylo v minulosti, přemýšlej a žij v přítomnosti - pak nemusíš mít strach, že budeš něčeho litovat."

KRISTÝNA HANÁKOVÁ

Make-up artist & Vizážistka

Když se životní koníček stane současně hlavní pracovní náplní, pak mi práce není prací, ale zábavou.

Individuální přistup ke každé klientce, vyhovění každičkého sebe specifičtějšího přání... to vše udělám s radostí právě pro Vás.

Mám to štěstí pracovat v rodinné atmosféře a své práce si vážím. "Praconí doba" je pro mě 24 hodin denně.

Osobní motto: "Užívej každé vteřiny jako by to měla být tvá poslední!"